Biuro ubezpieczeń

Mazury Ubezpieczenia

Istniejemy od 2007 roku a założycielem byłem ja – Mariusz Pliszewski. Od początku założenia działalności byłem przekonany, tego że Ubezpieczenia to branża, która mnie interesuje, w której chcę się rozwijać i pracować zawodowo. Jako firma Mazury Ubezpieczenia Sp. z o .o. od początku przyświecał mi cel, satysfakcja Klienta ! Potem tą samą zasadę przekazywałem swoim pracownikom.

Ze swoimi współpracownikami, tworzymy zgrany zawodowy zespół jak rónież prywatnie, w pracy jednak nie ma miejsca na kompromisy, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu satysfakcję i dobro Klienta.

Moja Firma ciągle się zmienia, udoskonala, pilnie słucham opinii naszych Klientów. Jesteśmy aktywni, często uczestniczymy w nowych szkoleniach, które podnoszą nasze kwalifikacje. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi informatycznych wszystko po to aby zapewnić Państwu profesjonalną i na najwyższym poziomie, bezpieczną  obsługę.

Zapraszam do korzystania z naszych usług, które są gwarancją profesjonalizmu i dobrych cen ubezpieczeń.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą ubezpieczeń a w razie pytań zachęcamy do kontaktowania się z jednym z naszych agentów.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Podstawowe ubezpieczenia OC, jak również AC, floty i assistance

Szczegóły

Ubezpieczenia na życie i zdrowia

Ubezpieczenia indywidualne i grupowe, karta medyczna

Szczegóły

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Kompleksowa oferta skierowana do wszystkich właścicieli nieruchomości

Szczegóły

Pozostałe ubezpieczenia

Ubezpieczamy firmy, jachty, OC zawodu i przewoźnika

Szczegóły